Covid-19

Informace k průběhu koronavirové pandemie 2020

Vážení rodiče a milé děti,
Nacházíme se nyní v nelehké době, kterou si nikdo z nás ani v náznaku nepředstavoval, ale jak se říká: „Společně to zvládneme!“ ...(pokračování otevřeného dopisu)

Vážení rodiče,
v případě, že budete potřebovat potvrdit formulář na ošetřovné z důvodu uzavření mateřské školy, volejte prosím ředitelce MŠ - tel. 739 246 855 nebo napište na emailovou adresu skolkalucany@seznam.cz a já Vám potvrzený formulář obratem odešlu na Vaši emailovou adresu.

Zároveň Vás chci požádat o pozastavení plateb za stravné a školné.

Děkuji za pochopení!

Věnujte prosím pozornost dalšímu upozornění, které se věnuje dalšímu postupu při uplatňování ošetřovného na děti.

Ošetřovné pro OSVČ

Od dnešního dne, tj. 1. 4. 2020 byl spuštěn elektronický formulář pro vyřizování „ošetřovného OSVČ“. Je zde popis postupu uplatnění „ošetřovného“ zároveň s proklikem na formulář.

MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ

UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

Na základě rozhodnutí zřizovatele školy ze dne 13. 3. 2020 bude od pondělí 16. 03. 2020 uzavřena Mateřská škola v Lučanech nad Nisou do odvolání.

K rozhodnutí dochází z důvodu zamezení dalšího šíření nákazy COVID-19 a vyhlášení nouzového stavu na území ČR.

Děkujeme za pochopení a prosíme o dodržování všech mimořádných opatření.